Concerten Stichting Jazz In Arnhem

Stichting Jazz in Arnhem organiseert sinds 1999 concerten. Tot mei 2016 in Musis Sacrum, daarna in Theater Het Hof.
Optredende artiesten waren onder andere: Eric Vloeimans, Tineke Postma, Macha Bijlsma en Jeroen van Vliet.

The Chronometer’s Ochestra (2 mei 2017)
Young Vips: Xavi Torres trio en Okabe family (4 april 2017)
Bones trio en Oguz Buyukberber trio (07-03-2017)
Wilbert de Joode: Core & More (07-02-2017)
Dick de Graaf Quartet (03-01-2017)
Lama trio ft. Joachim Badenhorst (13-12-2016)
Bart Lust Quintet (15-11-2016)
Klare, Maris, De Joode, Vatcher (01-11-2016)
ICP trio (04-10-2016)
Rogier Telderman + Vincent Houdijk-Vinnie Vibes  (Young Vips tour) (19-04-2016)
Ab Baars met Ig Henneman. + /Kaja Draksler/Joe Williamson (22-03-2016)
Steven Kamperman: NeOropa + Michel Godard en Oene van Geel  (23-02-2016)
Identikit (12-01-2016)
A bite of Jazz met Yonga Sun, Dion Nijland en Jochum Braat (29-12-2015 in boekhandel Het Colofon)
Tineke Postma, Nathalie Loriers, Philp Aerts (19-12-2016)
Michael Scheen Blue Lines trio + Bodorov trio (10-11-2015)
Batik (20-10-2015)
Corrie van Binsbergen (15-09-2015)
David Kweksilber bigband (23-04-2015)
Pierre Courbois Qwintett (21-05-2015)
Barnicle Bill trio & guests (14-04-2015)
Kaja Draksler + Loran Witteveen kwartet (Young Vips tour) (17-03-2015)
Jef Neve (10-03-2015)
Ramon Valle and Maraca Quartet (10-02-2015)
Enrico Pieranunzi, Jasper Somsen, Gabriele Mirabassi (ß5-02-2015)
Arifa (20-01-2015)
Art of the Eyebrow (13-01-2015)
Bart Wirtz (16-12-2014)
Vein Trio (09-12-2014)
Tiltan 18-11-2014)
Levantasy (11-11-2014)
SiminTander + VLEK (21-10-2014)
Soo Cho & Javier Girotto + Diederik Rijpstra (14-10-2014)
Windkracht 7 en Miguel Rodríguez Ensemble (29-04-2014)
Square Orange, ft. Florian Weber (15-04-2014)
Henosis & NL Kamerkoor (Bram Stadhouders) (18-03-2014)
Oene van Geel, Wolfert Brederode, Oleg Fateev (11-03-2014)
Ocho Manos (18-01-2014)
Reijseger/ Fraanje/ Sylla (11-01-2014)
Narcissus Quartet, 10-jaar jubileumtour (21-01-2014)
Ramón Valle & van Merwijk’s Music Machine (14-01-2014)
Mechanical Duck, the German Songbook (17-10-2013)
Peter Beets trio (10-12-2013)
Nueva Manteca (19-11-2013)
OM5 Raga Flamenco Jazz ft. Jorge Pardo & Stevko Busch (12-11-2013)
Hans Mantel Trio (22-10-2013)
DiMaMi, Philipp Rüttgers en Yonga Sun (15-10-2013)
Dubbelconcert OGU + Etienne Nillesen solo (16-04-2013)
Kapok + Reinier Baas (Young Vips Tour) (09-04-2013)
Nordanians ft. Fraser Fifield (19-03-2013)
Contrabastrio Ernst Glerum, Dion Nijland, Wilbert de Joode (12-03-2013)
Barnicle Bill trio (26-02-2013)
Franz von Chossy quintet (19-01-2013)
Miró Move (15-01-2013)
Tetzepi Big Band ft. Louis Sclavis (08-01-2013)
Klatwerk3 (18-12-2012)
Michiel Borstlap (11-10-2012)
Vinnie Vibes & Sebastiaan van Bavel trio (20-11-2012)
Cor Bakker & Eric Vloeimans (13-11-2012)
PLoTS (16-10-2012)
Nathalie Loriers new trio (09-10-2012)
Etienne Nillesen (OGU-Simin Tander) (02-09-2012)
Spinifex Indian Spin (08-05-2012)
Braam, De Joode, Vatcher (17-04-2012)
The Ghost, the king and I (27-03-2012)
Florian Fleischer quintet (20-03-2012)
Simon Nabatov & Nils Wogram (28-02-2012)
Marc Mommaas trio (14-02-2012)
Tin men and the telephone (17-01-2012)
Artvark ft. Claron McFadden (10-01-2012)
Crescent Double Quartet (20-12-2011)
Wolfert Brederode & Joost Lijbaart (13-12-2011)
Philipp Rüttgers, Ernst Reijseger, Etienne Nillesen (22-11-2011)
Herbert de Jonge Quartet (15-11-2011)
Pierre Courbois & Polo de Haas ft. Kitty Courbois (25-10-2011)
Torque Trio (18-10-2011)
Omer Klein (17-05-2011)
Fidan (10-05-2011)
Talking Cows (19-04-2011)
Erker, Posthumus, Bakker, Vermeer (29-03-2011)
Yuri Honing Acoustic Quartet (22-03-2011)
Dimama & Joost Buijs (15-03-2010)
Castel van Damme Quartet + Clemens van der Feen band (Young Vips Tour) (22-02-2011)
Fossile (15-02-2011)
Rembrandt Frerichs (18-01-2011)
Anton Goudsmit (11-01-2011)
Kristina Fuchs trio & Brenken/Kappe Quartet (21-12-2010)
Jeroen van Vliet (16-11-2010)
Stevko Bush (09-11-2010)
Buzz Brothers (30-10-2010)
Jörg Brinkman Trio (19-10-2010)
Christoph Stiefel (26-10-2010)
Soo Cho Quartet (12-10-2010)
Tineke Postma, Eric Vloeimans, Clemens Van der Feen,  & Pascal Vermeer (28-09-2010)
Plots (20-04-2010)
Braam, de Joode, Vatcher (13-04-2010)
Trio VKS + Trio Mathieu Douarier (23-03-2010)
Narcissus (16-03-2010)
Simin Tander & Jeroen van Vliet + Bebo Ferra & Paolino dalla Porta (24-02-2010)
Jazzpool (19-01-2010)
Wolfert Brederode Quartet (12-01-2010)
Philipp Rüttgers Quartet (22-12-2009)
Miguel Boelens, Johan Plomp, Mete Erker, Yonga Sun (15-12-2009)
Braam/Van Kemenade quintet (10-11-2009)
Soo Cho trio & Javier Girotto (20-10-2009)
Double espresso (20-10-2009)
Tineke Postma special (13-10-2009)
Bruinsma syndicaat (15-09-2009)
Eric Vloeimans Gatecrash (08-09-2009)
Leatitia van Krieken Big Bang (2008/2009)
Kaas-quartet (2008/2009)
Simin Tander (2008/2009)
Marnix Busstra trio featuring Mike Mainieri (2008/2009)
Boi Akih (2008/2009)
Eric Vloeimans’ Fugimundi (2008/2009)
Frans Vermeerssen; Over Grenzen (2008/2009)
Blom, Dooyeweerd, Vatcher (2008/2009)
Laia Genc trio featuring Simin Tander (2008/2009)
The New Quartet (2008/2009)
AsGuest with strings (2008/2009)
Young Vip tournee (2008/2009)
Soo Cho trio (2007-2008)
Bert van den Brink (Boy Edgar prijswinnaar) (2007-2008)
Bert Lochs trio (2007-2008)
Tineke Postma quartet (2007-2008)
Fidan (2007-2008)
Bart Tarenskeen 4tet (2007-2008)
Van Veenendaal, Kneer & Sun (2007-2008)
Jeroen van Vliet trio (2007-2008)
Lewinsky quartet (2007-2008)
Yuri Honing kwartet (2006/2007)
Benjamin Herman (Boy Edgar prijs) (2006/2007)
Ed Verhoeff (2006/2007)
Stevko Bush-Paul van Kemenade-Wolter Wierbos (2006/2007)
Bart Tarenskeen-Simon Rigter-Joost Kroon-Rob van Bavel (2006/2007)
duo Javier Girotto-Luciano Biondini (2006/2007)
Young Vips (Franz von Chossy trio – Harmen Fraanje quartet) (2006/2007)
Eric Vloeimans en Florian Weber (2006/2007)
Martin Fondse Groove Troupers (2006/2007)
Satoko Fujji en Natsuki Tamura (2005-2006)
Angelo Verploegen en Jeroen van Vliet (2005-2006)
Kristina Fuchs Sonic Unit featuring Theo Loevendie (2005-2006)
Robert Jan Vermeulen (2005-2006)
Frans Vermeerssen Ouds Bouwsma en Yonga Sun (2005-2006)
Gerard Kleijn groep (2005-2006)
Young Vips double bill (2005-2006)
Labutis quartet (2005-2006)
Eric Vloeimans en Ramon Valle duo (2005-2006)
Steam Team (2005-2006)
Blink Too ft. Mete Erker (2005-2006)
Nathalie Loriers quartet ft. Kurt van Herck, Philippe Aerts & Joost van Schaik (2005-2006)
Trio DNS (2004/2005)
Jasper Blom trio (2004/2005)
Willem Breuker collectief (2004/2005)
Buis Baars de Joode van Duynhoven (2004/2005)
VanDoorn met Jasper Blom (2004/2005)
AsGuests (2004/2005)
Sjoerd Dijkhuizen quartet (Young Vip tour) (2004/2005)
Van Binsbergen (2004/2005)
Willem Hellbreker quartet (2004/2005)
Platypus (2004/2005)
Tobias Delius (2004/2005)
Ad Colen quartet (2004/2005)
Esmée Olthuis, Albert van Veenendaal, Ferra/Paolino, Labyrinth (SPRNG festival 2005)
Glenn Corneille trio (2003/2004)
Eric Boeren quartet (2003/2004)
Bart van der Putten Kwartet (2003/2004)
Verploegen, Verhoeff, van der Westen (2003/2004)
Eric Vermeulen & Ben Sluys (2003/2004)
Spectrum & Vogel (2003/2004)
Jaap Blonk cs. Braaxtaal (2003/2004)
Cor Fuhler & Ab Baars (2003/2004)
KOV & Mete Erker (2003/2004)
Agog & Zapp (2003/2004)
Susanne Abbuehl & Wolfert Brederode (Ladies in Jazz – 2003/2004)
Amina Figarova septet (Ladies in Jazz – 2003/2004)
Maartje ten Hoorn strijkkwartet (Ladies in Jazz – 2003/2004)
Nathalie Loriers trio (Ladies in Jazz – 2003/2004)
Masha Bijlsma band, Hasler/Hanschel, Aires Tango (SPRNG festival 2004)
Kristina Fuchs Sonic Unit (2002/2003)
Martin Fondse Oktemble (2002/2003)
Harmen Fraanje quartet (2002/2003)
Carolyn Breuer quartet (2002/2003)
Dick de Graaf quartet (2002/2003)
Tony Overwater group met Ack van Rooyen (2002/2003)
Thomas Lehn + Tiziana Bertoncini (2002/2003)
Stefan Schorn + Claudio Puntin (2002/2003)
Beya (2002/2003)
Eric Vloeimans, Rita Marcotulli, Roberto Gatto, Palle Danielsson (2002/2003)
Edition met Ed Verhoeff (2001/2002)
Colors met Michiel Braam, Jaap Blonk, Michael Vatcher en Wilbert de Joode (2001/2002)
De Contraband met dichter Bernlef (ism festival de Wintertuin) (2001/2002)
Jasper van t Hof & Tony Lakatos duo (2001/2002)
Jeroen van Vliet trio (2001/2002)
Rob van den Broeck duo & Wiro Mahieu (2001/2002)
Drumless Dog & Esmée Olthuis, Anton Goudsmit, Arnold Dooyeweerd (2001/2002)
Switchback (2001/2002)
Miguel Boelens & strijkkwartet Zapp (2001/2002)
Quadrant (2000/2001)
Benjamin Herman trio (2000/2001)
Joost Buys trio (2000/2001)
Jacko Schoonderwoerd trio (2000/2001)
VanDoorn featuring Paul van Kemenade (2000/2001)
Yuri Honing quartet (2000/2001)
Sean Bergin trio (2000/2001)
Michiel Borstlap trio (2000/2001)
Jeroen Pek quartet (2000/2001)
Marc van Roon trio (2000/2001)
Brederode, Sokal, Ineke, Gudmundsson (2000/2001)
Steamteam
I Compani met Bo de Graaf
Corrie van Binsbergen quartet
Fuhler- Bennink-de Joode
Paul van Kemenade quintet + Zuid Afrikaanse gasten
Martin Fondse Oktemble
Barry Block